Hakkımızda

Akbulut Kars Rent a Car Firmamız 2000 yılından bu yana ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası hizmetinizdedir.

Kars Rent a Car Akbulut Kars Oto Kiralama  2000 Yılından bu yana oto Kars rent a car oto kiralama alanında  hizmet vermekte olan köklü araba kiralama firmasıdır.

Müşteri  memnuniyeti  odaklı  Ekonomik ve istikrarlı  fiyat  politikası, güçlü  altyapısı, hizmet anlayışı  ve  uzman  kadrosuyla  araç  kiralama  alanında  önemli  firmalardan  biri  olmuştur.

Geniş  filo  ve  araç  ağına  sahip  olan  firmamız, siz  müşterilerinin  tüm  taleb   ve  beklentilerini  en  iyi  ve  en  hızlı Standartta  gerçekleştirmedeki  kararlılığıyla  sektöründe  markalaşma  yolundadır.

Kars Rent a Car AKBULUTEn  uygun  fiyata  en  iyi  hizmet  anlayışına sahip Akbulut Kars Oto Kiralama  Kars Havalimanı ücretsiz servisi, ve Kars Havalimanı oto parkında araçlarınızı teslim alma fırsatı da sunmaktadır.

Kalitesi  ve  güvenilirliğiyle  sürekli  kendini  yenileyen  bir firma  olarak  siz Değerli  müşterilerine  hizmet  vermekten  her  zaman  mutluluk  duyacaktır.


MİSYONUMUZ
Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar.

Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizidir


DEĞERLERİMİZ
Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak. verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak.

ARAÇ İSTATİSTİKLERİMİZ

Rent a Car Kaskolu Araçlarımız
Yeni Model Araçlarımız
Dizelli Araçlarımız
Benzin -LPG’li Araçlarımız
Back to top