kars havalimanı oto kiralama

Kars Havalimanı Oto Kiralama hizmeti ile  2000 dan  beri   hizmet vermekte olan Kars AKBULUT Araç Kiralama, ekonomik araç kiralama ve istikrarlı  fiyat  politikası ile Kars Oto kiralama alanında Kars’ın lider araç kiralama firmasıdır.

7/24 araba kiralama  potansiyeline sahip Akbulut Kars Oto Kiralama  Kars Havalimanı Oto Kiralama hizmeti kapsamında Kars Harakani Havalimanı  oto parkında araçlarınızı teslim alabilir, otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Son Model, Full rent a car kaskolu, benzinli ve dizelli araç seçenekleriyle firmamız kusursuz hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kars Havalimanı

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar.

Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizidir.

 


 

DEĞERLERİMİZ

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdam etmek, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak.